detail_craft_net

Zabezpieczenie lakieru folią ochronną

Zabezpieczenie lakieru bezbarwną folią ochronną

Aplikacja ochronnej folii bezbarwnej na lakier samochodu jak również najbardziej narażone na zużycie elementy wnętrza pozwala na praktycznie permanentną ochronę m.in. przed zarysowaniami, drobnymi kamieniami, piachem, parkingowym uszkodzeniem, utlenianiem lakieru itd. Folia z najwyższej półki stosowana przez nas pozwala na zachowanie lakieru w idealnym stanie co znacznie przekłada się na wartość pojazdu. Nie dość że właściciel może cieszyć się nieskazitelnym wyglądem pojazdu to w dodatku nie musi martwić się on koniecznością ponownego lakierowania elementów a co za tym idzie utratą oryginalnej powłoki lakierniczej. Dzięki perfekcyjnym wykończeniom folia jest niezauważalna gołym okiem. Folię ochronną można również nakładać na wybrane najbardziej narażone na niszczenie elementy pojazdu bez obawy że nasz samochód straci na wyglądzie. 

ochrona lakieru folią bezbarwną
ochrona lakieru folią
ochrona lakieru folią bezbarwną ppf

Ludzie którzy robią to z pasją. Dla "fachowców" którzy się wcześniej poddali z wgniotami, DetailCraft zrobił to z mega efektem końcowym. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam bez zawahania.

Mariola Klientka

Polecam gorąco. Wgiotki na dachu, przy samej szybie czołowej wyciągnięte tak dokładnie, że nie pozostał najmniejszy nawet ślad. Widziałem też sporo przyciemnień szyb wykonanych w detailcraft oraz oklejenie szyby czołowej folią-perfekcja.

Michał Klient

Przyciemniałem szyby w Alfie Romeo Mito, usługa wykonana profesjonalnie, perfekcyjnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam w 100% .

Damian Klient

Świetne studio detailingowe. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta. Jestem mega zadowolony i każdemu polecam odwiedzić chłopaków ze swoim autkiem 🙂

Michał Klient

Byłem na przyciemnianiu w tej firmie. Perfekcyjnie wykonana praca, nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Polecam wszystkim, jedźcie, nie zastanawiajcie się.

Gregor Klient

Firma przyciemniała szyby w dwóch naszych samochodach, jesteśmy mega zadowoleni z efektu. Wszystko zostało zrobione w sposób perfekcyjny. Polecam!

Kuba Klient

  opinie klientów

  Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

  pozostała oferta

  polecamy również

  renowacja lakieru samochodowego

  Renowacja lakieru samochodowego

  Renowacja lakieru samochodowego czyli polerowanie lakieru to jeden z najbardziej efektownych zabiegów detailingowych. Podczas tego procesu usuwamy wszelkie rysy, skazy oraz zmatowienia.

  aplikacja powłok ceramicznych

  Aplikacja powłok ceramicznych

  Nadają one niesamowity blask i głębie lakieru na twoim samochodzie. Bardzo znacząco ułatwiają mycie pojazdu. Zapobiegają rysowaniu, matowieniu oraz wyblaknięciu lakieru.