detail_craft_net

Aplikacja powłok ceramicznych

Aplikacja powłok ceramicznych na samochód

Powłoki ceramiczne na lakier nadają niesamowity blask i głębię lakieru na Twoim samochodzie, a przy tym zapobiegają rysowaniu, matowieniu oraz blaknięciu lakieru. Aplikacja powłok ceramicznych dodatkowo chroni pojazd przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i zapewnia niesamowity efekt hydrofobowy.

W Detail Craft używamy wyłącznie wysokiej jakości powłok ceramicznych, które chronią lakier przed zarysowaniami, korozją i utratą blasku, utrzymując jednocześnie długotrwały efekt głębokiego połysku. Dzięki aplikacji powłok ceramicznych lakier staje się odporny na zarysowania, promienie UV, ptasie odchody i inne czynniki zewnętrzne. Idealnie gładka powierzchnia, którą tworzy powłoka ceramiczna, ma właściwości hydrofobowe i elektrostatyczne, dzięki czemu wolniej ulega zabrudzeniu oraz wyjątkowo łatwo poddaje się pielęgnacji.

Koszt powłok ceramicznych

Wielkość pojazdu jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na koszt aplikacji powłok ceramicznych. Większe pojazdy wymagają więcej czasu i materiałów do nałożenia powłoki ceramicznej.

Także stan lakieru pojazdu ma bezpośredni wpływ na koszty. Jeśli lakier wymaga renowacji przed nałożeniem powłoki ceramicznej, proces może być bardziej skomplikowany i czasochłonny, co wpływa na cenę.

Decydując się na powłokę ceramiczną, zawsze warto skonsultować się z profesjonalistami, aby uzyskać dokładną wycenę dostosowaną do specyfiki Twojego samochodu. Ochrona lakieru poprzez powłokę ceramiczną nie tylko podniesie estetykę, ale także zapewni długotrwałą ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

aplikacja powłok ceramicznych
aplikacja powłok ceramicznych i kwarcowych

Nakładanie powłok ceramicznych w Piekarach Śląskich

Nasi doświadczeni specjaliści z Detail Craft dokładają wszelkich starań, by proces nałożenia powłoki ochronnej na auto przebiegał z najwyższą precyzją. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom Twój samochód zyska trwałą ochronę na każdej powierzchni.

Aplikacja powłoki ceramicznej na lakier to inwestycja w długotrwały efekt. Dzięki temu unikniesz konieczności częstego polerowania i zachowasz nieskazitelny wygląd swojego pojazdu.

Zapomnij o zmartwieniach związanych z zarysowaniami i szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Nasze innowacyjne techniki nakładania powłok ceramicznych zapewniają nie tylko nieskazitelny połysk, ale również trwałą ochronę.

Ludzie którzy robią to z pasją. Dla "fachowców" którzy się wcześniej poddali z wgniotami, DetailCraft zrobił to z mega efektem końcowym. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam bez zawahania.

Mariola Klientka

Polecam gorąco. Wgiotki na dachu, przy samej szybie czołowej wyciągnięte tak dokładnie, że nie pozostał najmniejszy nawet ślad. Widziałem też sporo przyciemnień szyb wykonanych w detailcraft oraz oklejenie szyby czołowej folią-perfekcja.

Michał Klient

Przyciemniałem szyby w Alfie Romeo Mito, usługa wykonana profesjonalnie, perfekcyjnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam w 100% .

Damian Klient

Świetne studio detailingowe. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta. Jestem mega zadowolony i każdemu polecam odwiedzić chłopaków ze swoim autkiem 🙂

Michał Klient

Byłem na przyciemnianiu w tej firmie. Perfekcyjnie wykonana praca, nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Polecam wszystkim, jedźcie, nie zastanawiajcie się.

Gregor Klient

Firma przyciemniała szyby w dwóch naszych samochodach, jesteśmy mega zadowoleni z efektu. Wszystko zostało zrobione w sposób perfekcyjny. Polecam!

Kuba Klient

  opinie klientów

  Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

  Zastanawiasz się nad aplikacją powłok ceramicznych?
  Skontaktuj się z nami!

  pozostała oferta

  polecamy również

  usuwanie wgnieceń

  Usuwanie wgnieceń

  Dzięki rewolucyjnej metodzie „paintless dent removal” jesteśmy w stanie idealnie odtworzyć stan blacharski samochodu bez ponownego lakierowania, co jest niemożliwe w wypadku tradycyjnych metod blacharsko-lakierniczych.

  Zmiana koloru auta folią

  Coraz częstszym zabiegiem personalizacji swojego samochodu jest oklejenie go folią wylewaną. Oklejanie samochodu folią jest zabiegiem kompletnie bezinwazyjnym, nie wpływa niekorzystnie na lakier oraz jest w pełni odwracalne.