detail_craft_net

Aplikacja powłok ceramicznych

Aplikacja powłok ceramicznych

Nadają one niesamowity blask i głębie lakieru na twoim samochodzie. Bardzo znacząco ułatwiają mycie pojazdu. Zapobiegają rysowaniu, matowieniu oraz wyblaknięciu lakieru. Chronią pojazd przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i zapewniają niesamowity efekt hydrofobowy. W dobie lakierów ekologicznych nasze pojazdy stały się bardzo podane na zarysowania, nawet podczas mycia. Właśnie dlatego zaczęto stosować powłoki ochronne! Dzięki wcześniejszemu przygotowaniu lakieru i odpowiedniej aplikacji powłoki uzyskujemy efekt szkła na samochodzie.

Dzięki temu nasz lakier staje się odporny na zarysowania, promienie UV, ptasie odchody i inne czynniki zewnętrzne. Idealnie gładka powierzchnia którą tworzy powłoka ma właściwości hydrofobowe i elektrostatyczne dzięki czemu wolniej ulega zabrudzeniu oraz wyjątkowo łatwo poddaje się pielęgnacji.

Warto podkreślić że aplikacja takiej powłoki w żaden sposób nie wpływa na gwarancje nowego samochodu, a jej cena jest uzależniona od pakietu wybranego przez klienta. Powłoki ochronne zalecamy dla samochodów nowych bądź używanych które zostały uprzednio poddane renowacji lakieru.

aplikacja powłok ceramicznych
aplikacja powłok ceramicznych i kwarcowych

Ludzie którzy robią to z pasją. Dla "fachowców" którzy się wcześniej poddali z wgniotami, DetailCraft zrobił to z mega efektem końcowym. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam bez zawahania.

Mariola Klientka

Polecam gorąco. Wgiotki na dachu, przy samej szybie czołowej wyciągnięte tak dokładnie, że nie pozostał najmniejszy nawet ślad. Widziałem też sporo przyciemnień szyb wykonanych w detailcraft oraz oklejenie szyby czołowej folią-perfekcja.

Michał Klient

Przyciemniałem szyby w Alfie Romeo Mito, usługa wykonana profesjonalnie, perfekcyjnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam w 100% .

Damian Klient

Świetne studio detailingowe. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta. Jestem mega zadowolony i każdemu polecam odwiedzić chłopaków ze swoim autkiem 🙂

Michał Klient

Byłem na przyciemnianiu w tej firmie. Perfekcyjnie wykonana praca, nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Polecam wszystkim, jedźcie, nie zastanawiajcie się.

Gregor Klient

Firma przyciemniała szyby w dwóch naszych samochodach, jesteśmy mega zadowoleni z efektu. Wszystko zostało zrobione w sposób perfekcyjny. Polecam!

Kuba Klient

  opinie klientów

  Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

  pozostała oferta

  polecamy również

  usuwanie wgnieceń

  Usuwanie wgnieceń

  Dzięki rewolucyjnej metodzie „paintless dent removal” jesteśmy w stanie idealnie odtworzyć stan blacharski samochodu bez ponownego lakierowania, co jest niemożliwe w wypadku tradycyjnych metod blacharsko-lakierniczych.

  Zmiana koloru auta folią

  Coraz częstszym zabiegiem personalizacji swojego samochodu jest oklejenie go folią wylewaną. Oklejanie samochodu folią jest zabiegiem kompletnie bezinwazyjnym, nie wpływa niekorzystnie na lakier oraz jest w pełni odwracalne.