detail_craft_net

Renowacja lakieru samochodowego

Renowacja lakieru samochodowego

Renowacja lakieru samochodowego czyli polerowanie lakieru to jeden z najbardziej efektownych zabiegów detailingowych. Podczas tego procesu usuwamy wszelkie rysy, skazy oraz zmatowienia. Jest to wieloetapowy proces który przywraca salonowy, szklisty blask naszej karoserii oraz potęguję głębie lakieru. 

Usługę tę kierujemy w szczególności do samochodów używanych, głównie takich które zostały poddane myciu na myjni automatycznej. Odpowiednimi zabiegami pielęgnacyjnymi usuniemy z twojego pojazdu zniszczoną warstwę lakieru i przywrócimy jego fabryczny stan. Obecnie nawet już po paru miesiącach użytkowania samochodu, cząstki asfaltu, osady i drobne zarysowania sprawiają, że nasz samochód stopniowo traci blask. Dlatego warto jak najszybciej o niego zadbać.

 

Po renowacji lakieru w naszym studiu będziesz mógł na nowo cieszyć się nieskazitelnym stanem twojego samochodu, jak gdybyś przed chwilą wyjechał nim z salonu. Warto jednak dodać, że polerowanie aut stało się bardzo powszechne, ale nie ryzykuj, oddaj swój samochód w ręce profesjonalistów.

renowacja lakieru samochodowego
renowacja lakieru samochodu

Ludzie którzy robią to z pasją. Dla "fachowców" którzy się wcześniej poddali z wgniotami, DetailCraft zrobił to z mega efektem końcowym. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam bez zawahania.

Mariola Klientka

Polecam gorąco. Wgiotki na dachu, przy samej szybie czołowej wyciągnięte tak dokładnie, że nie pozostał najmniejszy nawet ślad. Widziałem też sporo przyciemnień szyb wykonanych w detailcraft oraz oklejenie szyby czołowej folią-perfekcja.

Michał Klient

Przyciemniałem szyby w Alfie Romeo Mito, usługa wykonana profesjonalnie, perfekcyjnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam w 100% .

Damian Klient

Świetne studio detailingowe. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta. Jestem mega zadowolony i każdemu polecam odwiedzić chłopaków ze swoim autkiem 🙂

Michał Klient

Byłem na przyciemnianiu w tej firmie. Perfekcyjnie wykonana praca, nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Polecam wszystkim, jedźcie, nie zastanawiajcie się.

Gregor Klient

Firma przyciemniała szyby w dwóch naszych samochodach, jesteśmy mega zadowoleni z efektu. Wszystko zostało zrobione w sposób perfekcyjny. Polecam!

Kuba Klient

  opinie klientów

  Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

  pozostała oferta

  polecamy również

  usuwanie wgnieceń

  Usuwanie wgnieceń

  Dzięki rewolucyjnej metodzie „paintless dent removal” jesteśmy w stanie idealnie odtworzyć stan blacharski samochodu bez ponownego lakierowania, co jest niemożliwe w wypadku tradycyjnych metod blacharsko-lakierniczych.

  Zmiana koloru auta folią

  Coraz częstszym zabiegiem personalizacji swojego samochodu jest oklejenie go folią wylewaną. Oklejanie samochodu folią jest zabiegiem kompletnie bezinwazyjnym, nie wpływa niekorzystnie na lakier oraz jest w pełni odwracalne.