detail_craft_net

Usuwanie wgnieceń

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Oferujemy profesjonalną naprawę wgnieceń, wykorzystując nowoczesną metodę PDR (Paintless Dent Repair). To szybki i skuteczny sposób na pozbycie się wgnieceń bez konieczności ponownego lakierowania.

Naprawa wgnieceń

Bez względu na to, czy Twoje auto zostało uszkodzone podczas gradobicia, stłuczki czy jakiegokolwiek innego zdarzenia, jesteśmy w stanie idealnie odtworzyć jego stan blacharski. Nie tylko usuniemy wgniotki, a także zachowamy oryginalną powłokę lakierniczą, dzięki czemu samochód nie straci na wartości przy sprzedaży.

Dzięki metodzie PDR proces usuwania wgnieceń bez lakierowania jest szybki, efektywny i bezinwazyjny. Gwarantuje doskonałą precyzję i zachowanie integralności oryginalnego lakieru, a także pewność, że pojazd odzyska swoją pierwotną estetykę w najwyższym standardzie.

usuwanie wgnieceń
usuwanie wgnieceń

Cena wyciągania wgniotek w Detail Craft

W Detail Craft zajmujemy się profesjonalnym wyciąganiem wgnieceń, przywracając pierwotny kształt karoserii samochodu bez widocznych śladów. Oferujemy szybką i efektywną usługę, która sprawi, że Twój pojazd będzie wyglądał jak nowy.

Rozważając usunięcie wgnieceń z samochodu, kluczowym krokiem jest zrozumienie, co wpływa na finalną cenę tej usługi. Jest to kwestia bardzo indywidualna – cena zależeć będzie przede wszystkim od liczby i wielkości wgniotek, ale także od ich umiejscowienia czy wykorzystywanej metody.

Ludzie którzy robią to z pasją. Dla "fachowców" którzy się wcześniej poddali z wgniotami, DetailCraft zrobił to z mega efektem końcowym. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam bez zawahania.

Mariola Klientka

Polecam gorąco. Wgiotki na dachu, przy samej szybie czołowej wyciągnięte tak dokładnie, że nie pozostał najmniejszy nawet ślad. Widziałem też sporo przyciemnień szyb wykonanych w detailcraft oraz oklejenie szyby czołowej folią-perfekcja.

Michał Klient

Przyciemniałem szyby w Alfie Romeo Mito, usługa wykonana profesjonalnie, perfekcyjnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam w 100% .

Damian Klient

Świetne studio detailingowe. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta. Jestem mega zadowolony i każdemu polecam odwiedzić chłopaków ze swoim autkiem 🙂

Michał Klient

Byłem na przyciemnianiu w tej firmie. Perfekcyjnie wykonana praca, nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Polecam wszystkim, jedźcie, nie zastanawiajcie się.

Gregor Klient

Firma przyciemniała szyby w dwóch naszych samochodach, jesteśmy mega zadowoleni z efektu. Wszystko zostało zrobione w sposób perfekcyjny. Polecam!

Kuba Klient

  opinie klientów

  Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

  Zastanawiasz się nad usunięciem wgnieceń?
  Skontaktuj się z nami!

  pozostała oferta

  polecamy również

  renowacja lakieru samochodowego

  Renowacja lakieru samochodowego

  Renowacja lakieru samochodowego czyli polerowanie lakieru to jeden z najbardziej efektownych zabiegów detailingowych. Podczas tego procesu usuwamy wszelkie rysy, skazy oraz zmatowienia.

  aplikacja powłok ceramicznych

  Aplikacja powłok ceramicznych

  Nadają one niesamowity blask i głębie lakieru na twoim samochodzie. Bardzo znacząco ułatwiają mycie pojazdu. Zapobiegają rysowaniu, matowieniu oraz wyblaknięciu lakieru.