detail_craft_net

Opinie

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

 

Ludzie którzy robią to z pasją. Dla "fachowców" którzy się wcześniej poddali z wgniotami, DetailCraft zrobił to z mega efektem końcowym. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam bez zawahania.

Mariola Klientka

Polecam gorąco. Wgiotki na dachu, przy samej szybie czołowej wyciągnięte tak dokładnie, że nie pozostał najmniejszy nawet ślad. Widziałem też sporo przyciemnień szyb wykonanych w detailcraft oraz oklejenie szyby czołowej folią-perfekcja.

Michał Klient

Przyciemniałem szyby w Alfie Romeo Mito, usługa wykonana profesjonalnie, perfekcyjnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam w 100% .

Damian Klient

Świetne studio detailingowe. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta. Jestem mega zadowolony i każdemu polecam odwiedzić chłopaków ze swoim autkiem 🙂

Michał Klient

Byłem na przyciemnianiu w tej firmie. Perfekcyjnie wykonana praca, nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Polecam wszystkim, jedźcie, nie zastanawiajcie się.

Gregor Klient

Firma przyciemniała szyby w dwóch naszych samochodach, jesteśmy mega zadowoleni z efektu. Wszystko zostało zrobione w sposób perfekcyjny. Polecam!

Kuba Klient

Efekty usług cieszą oko, podejście do klienta zaskakuje a co najważniejsze wszystko w umówionych terminach. Zakład godny zaufania oraz polecenia, będę wracał.

Paweł Klient

Tam znajdziesz mistrzów w swojej branży. Doskonała robota i profesjonalna obsługa warta swojej ceny. Naprawdę są najlepsi!

Paweł Klient

Bardzo polecam. Generalne czyszczenie auta w środku i na zewnątrz wyszło bardzo dobrze. Do tego powłoka na lakier- auto lśni jak nowe. Wykonanie bardzo dokładne i w umówionym terminie.

Jakub Klient