detail_craft_net

O nas

Z pasji do motoryzacji.

detail craft o nas
kim jesteśmy

Detail Craft

Ideą naszej firmy było stworzenie miejsca gdzie nasi klienci będą mogli liczyć na kompleksowość świadczonych usług. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanym technikom stworzyliśmy miejsce w którym jesteśmy w stanie spełnić praktycznie wszystkie życzenia klienta dotyczące branży detailingu, usuwania wgnieceń czy oklejania aut, a więc wszystkiego dzięki czemu nasze samochody są jeszcze piękniejsze!

Dlaczego jest to ważne? Ponieważ od początku do końca kontrolujemy każdy proces technologiczny co pozwala nam na najwyższą jakość świadczonych usług, a co za tym idzie na ich niszą cenę… Dlaczego? Ponieważ u nas nie ma podwykonawców którzy narzucają swoje marże. Jesteśmy tylko My!

Ludzie którzy robią to z pasją. Dla "fachowców" którzy się wcześniej poddali z wgniotami, DetailCraft zrobił to z mega efektem końcowym. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam bez zawahania.

Mariola Klientka

Polecam gorąco. Wgiotki na dachu, przy samej szybie czołowej wyciągnięte tak dokładnie, że nie pozostał najmniejszy nawet ślad. Widziałem też sporo przyciemnień szyb wykonanych w detailcraft oraz oklejenie szyby czołowej folią-perfekcja.

Michał Klient

Przyciemniałem szyby w Alfie Romeo Mito, usługa wykonana profesjonalnie, perfekcyjnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam w 100% .

Damian Klient

Świetne studio detailingowe. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta. Jestem mega zadowolony i każdemu polecam odwiedzić chłopaków ze swoim autkiem 🙂

Michał Klient

Byłem na przyciemnianiu w tej firmie. Perfekcyjnie wykonana praca, nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Polecam wszystkim, jedźcie, nie zastanawiajcie się.

Gregor Klient

Firma przyciemniała szyby w dwóch naszych samochodach, jesteśmy mega zadowoleni z efektu. Wszystko zostało zrobione w sposób perfekcyjny. Polecam!

Kuba Klient

  opinie klientów

  Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

  Misja

  z pasji do motoryzacji

  Naszym motorem napędowym od zawsze była przede wszystkim miłość do motoryzacji. Niezliczone ilości godzin spędzonych w pracy przy samochodach zaowocowały szerokim zakresem i wysoką jakością świadczonych przez nas usług.

  Nasza pasja popycha nas do ciągłego podnoszenia jakości naszych umiejętności i wyznaczania sobie nowych celów. Chcemy by nasi klienci, mogli z łatwością spełniać u nas swoje pomysły i marzenia. 

  Dlatego świadczymy nasze usługi kompleksowo i posiadamy szeroką sieć współpracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić niemal każde życzenie naszego klienta.

  pasja do motoryzacji