detail_craft_net

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb samochodowych

Bezinwazyjne przyciemnianie
szyb samochodowych

Główną zaletą tej usługi jest jej bezinwazyjność czyli brak konieczności demontowania czegokolwiek w twoim samochodzie. Do niedawna przyciemnianie było możliwe tylko poprzez rozebranie drzwi i wyjęcie szyby ale dziś już jest inaczej.

W naszym studiu kompleksowo przyciemnimy szyby w twoim samochodzie dzięki czemu zyskasz nie tylko ochronę na szyby ale również poprawisz sobie komfort jazdy jak również i wygląd. Samochód z przyciemnionymi szybami wygląda bardziej dynamicznie. Zmniejszają one również napływ promieni słonecznych do wnętrza samochodu przez co wnętrze nie nagrzewa się tak bardzo. Ponieważ pracujemy na najwyższej klasy foliach z atestem gwarantujemy Państwu zadowolenie z jakości tego zabiegu.

bezinwazyjne przyciemnianie szyb

Ludzie którzy robią to z pasją. Dla "fachowców" którzy się wcześniej poddali z wgniotami, DetailCraft zrobił to z mega efektem końcowym. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam bez zawahania.

Mariola Klientka

Polecam gorąco. Wgiotki na dachu, przy samej szybie czołowej wyciągnięte tak dokładnie, że nie pozostał najmniejszy nawet ślad. Widziałem też sporo przyciemnień szyb wykonanych w detailcraft oraz oklejenie szyby czołowej folią-perfekcja.

Michał Klient

Przyciemniałem szyby w Alfie Romeo Mito, usługa wykonana profesjonalnie, perfekcyjnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam w 100% .

Damian Klient

Świetne studio detailingowe. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta. Jestem mega zadowolony i każdemu polecam odwiedzić chłopaków ze swoim autkiem 🙂

Michał Klient

Byłem na przyciemnianiu w tej firmie. Perfekcyjnie wykonana praca, nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Polecam wszystkim, jedźcie, nie zastanawiajcie się.

Gregor Klient

Firma przyciemniała szyby w dwóch naszych samochodach, jesteśmy mega zadowoleni z efektu. Wszystko zostało zrobione w sposób perfekcyjny. Polecam!

Kuba Klient

  opinie klientów

  Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

  pozostała oferta

  polecamy również

  renowacja lakieru samochodowego

  Renowacja lakieru samochodowego

  Renowacja lakieru samochodowego czyli polerowanie lakieru to jeden z najbardziej efektownych zabiegów detailingowych. Podczas tego procesu usuwamy wszelkie rysy, skazy oraz zmatowienia.

  aplikacja powłok ceramicznych

  Aplikacja powłok ceramicznych

  Nadają one niesamowity blask i głębie lakieru na twoim samochodzie. Bardzo znacząco ułatwiają mycie pojazdu. Zapobiegają rysowaniu, matowieniu oraz wyblaknięciu lakieru.