detail_craft_net

auto spa

Bezpieczne mycie auta z czyszczeniem tapicerki

Dzięki niemu jesteśmy w stanie uniknąć 90% defektów powłoki lakierniczej które powstają właśnie podczas niewłaściwego mycia auta! Odpowiednie mycie pojazdu to kluczowy element który wpływa na jego wygląd zarówno teraz jak i w przyszłości.
W naszym studiu stosujemy preparaty z najwyższej półki, jak najbardziej naturalne i bezpieczne dla twojego samochodu. Dzięki odpowiedniej kolejności mycia jak również niezawodnej metodzie „dwa wiadra” odpowiednio zadbamy o twój pojazd. Z perfekcyjną dbałością o każdy detal sprawimy że twoje auto znów będzie perfekcyjnie czyste i lśniące.

Przy czyszczeniu tapicerki samochodowej cała tapicerka w samochodzie poddawana jest intensywnemu praniu z wywabianiem oraz odsysaniem brudu. Dzięki niemu uzyskujemy fabryczny wygląd naszej tapicerki jak również pozbywamy się z wnętrza przykrych zapachów, plam i drobnoustrojów.

bezpieczne mycie samochodu
bezpieczne mycie
bezpieczne mycie auta

Ludzie którzy robią to z pasją. Dla "fachowców" którzy się wcześniej poddali z wgniotami, DetailCraft zrobił to z mega efektem końcowym. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam bez zawahania.

Mariola Klientka

Polecam gorąco. Wgiotki na dachu, przy samej szybie czołowej wyciągnięte tak dokładnie, że nie pozostał najmniejszy nawet ślad. Widziałem też sporo przyciemnień szyb wykonanych w detailcraft oraz oklejenie szyby czołowej folią-perfekcja.

Michał Klient

Przyciemniałem szyby w Alfie Romeo Mito, usługa wykonana profesjonalnie, perfekcyjnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam w 100% .

Damian Klient

Świetne studio detailingowe. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta. Jestem mega zadowolony i każdemu polecam odwiedzić chłopaków ze swoim autkiem 🙂

Michał Klient

Byłem na przyciemnianiu w tej firmie. Perfekcyjnie wykonana praca, nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Polecam wszystkim, jedźcie, nie zastanawiajcie się.

Gregor Klient

Firma przyciemniała szyby w dwóch naszych samochodach, jesteśmy mega zadowoleni z efektu. Wszystko zostało zrobione w sposób perfekcyjny. Polecam!

Kuba Klient

  opinie klientów

  Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

  pozostała oferta

  polecamy również

  renowacja lakieru samochodowego

  Renowacja lakieru samochodowego

  Renowacja lakieru samochodowego czyli polerowanie lakieru to jeden z najbardziej efektownych zabiegów detailingowych. Podczas tego procesu usuwamy wszelkie rysy, skazy oraz zmatowienia.

  aplikacja powłok ceramicznych

  Aplikacja powłok ceramicznych

  Nadają one niesamowity blask i głębie lakieru na twoim samochodzie. Bardzo znacząco ułatwiają mycie pojazdu. Zapobiegają rysowaniu, matowieniu oraz wyblaknięciu lakieru.