detail_craft_net

Folie GSWF

Zawsze jest tak, że ktoś jest tym pierwszym i przeciera szlaki. Tym razem wypadło na nas, bo jako jedni z pierwszych w Polsce oklejamy samochody z wykorzystaniem folii marki GSWF. Jest to rozwiązanie, które wyprzedza o epokę świetlną standardowe dostępne folie do zmiany koloru.

Czym są folie GSWF?

Folie GSWF to niezwykle trwałe i ciekawe rozwiązanie pozwalające na zabezpieczenie samochodu folią przy jednoczesnej możliwości zmiany jego koloru. Warto dodać, że grubość folii, a więc około 200 mikronów wpływa na wysoką szklistość i przekłada się na brak tzw. mory, czyli widocznej struktury folii, dzięki czemu uzyskuje się efekt zbliżony do lakieru czy wręcz tafli lustra.

Jak już wspomnieliśmy, jest to rozwiązanie, które wyprzedza o epokę świetlną standardowe dostępne folie do zmiany koloru, bo oprócz tego, że jest trwałe, to folia GSWF posiada ciekawą cechę. Jest to zdolność samoregeneracji, bo wszelkie drobne rysy i defekty znikają czy raczej “wyrównują się” samoistnie pod wpływem ciepła.

Paleta kolorów

Klient, decydujący się na folie GSWF, ma do dyspozycji 20 kolorów, które ze względu na cenę i zaawansowanie montażowe są trudno dostępne. Co więcej nie ma wielu specjalistów, mających doświadczenie w montażu…

Decydując się na montaż u nas, otrzymują Państwo nie tylko 10-letnią gwarancję producenta, ale także pewność, że pracujecie z akredytowanymi aplikatorami.

W razie wszelkich pytań, jesteśmy do dyspozycji.

Jeśli chcesz zadbać o swój samochód:
zadzwoń  728-355-411
lub przyjedź  Piekary Śląskie ul. Górnicza 32