detail_craft_net

Czyszczenie tapicerki materiałowej

Czyszczenie samochodowej tapicerki materiałowej

Przy czyszczeniu tapicerki samochodowej cała tapicerka w samochodzie poddawana jest intensywnemu praniu z wywabianiem oraz odsysaniem brudu. Dzięki niemu uzyskujemy fabryczny wygląd naszej tapicerki jak również pozbywamy się z wnętrza przykrych zapachów, plam i drobnoustrojów. 

renowacja i czyszczenie tapicerki skórzanej
Czyszczenie tapicerki skórzanej
renowacja tapicerki skórzanej

Ludzie którzy robią to z pasją. Dla "fachowców" którzy się wcześniej poddali z wgniotami, DetailCraft zrobił to z mega efektem końcowym. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam bez zawahania.

Mariola Klientka

Polecam gorąco. Wgiotki na dachu, przy samej szybie czołowej wyciągnięte tak dokładnie, że nie pozostał najmniejszy nawet ślad. Widziałem też sporo przyciemnień szyb wykonanych w detailcraft oraz oklejenie szyby czołowej folią-perfekcja.

Michał Klient

Przyciemniałem szyby w Alfie Romeo Mito, usługa wykonana profesjonalnie, perfekcyjnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam w 100% .

Damian Klient

Świetne studio detailingowe. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta. Jestem mega zadowolony i każdemu polecam odwiedzić chłopaków ze swoim autkiem 🙂

Michał Klient

Byłem na przyciemnianiu w tej firmie. Perfekcyjnie wykonana praca, nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Polecam wszystkim, jedźcie, nie zastanawiajcie się.

Gregor Klient

Firma przyciemniała szyby w dwóch naszych samochodach, jesteśmy mega zadowoleni z efektu. Wszystko zostało zrobione w sposób perfekcyjny. Polecam!

Kuba Klient

  opinie klientów

  Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

  pozostała oferta

  polecamy również

  bezpieczne mycie auta

  Bezpieczne mycie auta

  Dzięki niemu jesteśmy w stanie uniknąć 90% defektów powłoki lakierniczej które powstają właśnie podczas niewłaściwego mycia auta! Odpowiednie mycie pojazdu to kluczowy element który wpływa na jego wygląd zarówno teraz jak i w przyszłości.

  renowacja i czyszczenie tapicerki skórzanej

  Renowacja/czyszczenie tapicerki skórzanej

  Czyszczenie tapicerki skórzanej polega na przywróceniu jej dawnego koloru oraz satynowego wykończenia. Dzięki specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie przywrócić dawny blask praktycznie każdemu zniszczonemu fotelowi.